ΦΛΩΡΙΝΑ ΜΕ 2 ΓΚΟΛ Η ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΣ - ΡΑΔΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑ ΡΑΔΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑ : ΜΕ 2 ΓΚΟΛ Η ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΣ

.

.

Κυριακή 26 Μαΐου 2013

ΜΕ 2 ΓΚΟΛ Η ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΣ

Με γκολ από τα αποδυτήρια οι Φιλοξενούμενοι πήραν το προβάδισμα, καθώς πριν καν συμπληρωθεί το πρώτο λεπτό  ο Αλεξανδρίδης με πλασέ έκανε το 0-1, ενώ στο 28’ ο Αλεξανδρίδης και πάλι έγραψε το 0-2.
Στο δεύτερο ημίχρονο ο ΠΑΣ Φλώρινα βελτίωσε την απόδοσή του και στο 57’ ο Γυφτόπουλος σκόραρε, αλλά το γκολ δεν μέτρησε ως οφσάιντ, προκαλώντας τις διαμαρτυρίες των γηπεδούχων.

ΟΙ ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ

ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: Στόικος, Κωφίδης, Τάσκας, Δερμιτζάκης, Τσιρώνης, Γκατζόπουλος (72’ Γεωργόπουλος), Μπατμάς, Ράμα (46’ Κεσίδης), Γυφτόπουλος, Φουδούλης, Ρωμαίος (83’ Μήνος)

ΚΑΣΤΟΡΙΑ: Μουρζίδης, Χρήστου, Μπαϊρακτάρης, Αναγνωστόπουλος, Τερεζίου (82’ Λίτσκας), Σαββίδης, Παπαδόπουλος, Παναγιωτίδης, Αλεξανδρίδης (90’ Τήλιος), Αντωνόπουλος, Μπορόζης (58’ Νιχιτσόπουλος)